آخرین اخبار
کد مطلب: 167183
در لردگان ؛
دوره تربيت و تعالي فرماندهان بسيج شهرستان لردگان برگزار شد
تاریخ انتشار : 1402/06/28 17:40:55
نمایش : 157
با حضور فرماندهان ومديران پايگاههاي مقاومت بسيج شهرستان لردگان و فلارد دوره تربيت و تعالي فرماندهان و مديران بسيج شهرستان لردگان درمحل سالن اجتماعات سپاه ناحيه برگزار شد
به گزارش خبرنگار «سلام لردگان» ، با حضور فرماندهان ومديران پايگاههاي مقاومت بسيج شهرستان لردگان و فلارد دوره تربيت و تعالي فرماندهان و مديران بسيج شهرستان لردگان درمحل سالن اجتماعات سپاه ناحيه برگزار شد.

حجت الاسلام جان محمد کلواري مسئول عقيدتي سياسي انتظامي  شهرستان خانميرزا گفت : در اغتشاشات سال گذشته نيروي انتظامي با رافت تمام اسلامي با آنها برخورد کرد، که اين را خود اغتشاشگران اعتراف کردند.

وي افزود :  انقلاب ما الهام گرفته از دين مبين اسلام و ائمه اطهار (ع) است که در هيچ مکتبي به اندازه اسلام به مردم توجه ندارد و در اخلاق اسلامي و برخورد با مردم کاملترين قوانين و دستورات را اسلام بيان کرده است.

در ادامه حجت الاسلام مرتضي رشيدي مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج شهرستان لردگان گفت : دوره تربيت و تعالي فرماندهان و مديران بسيج شهرستان لردگان با هدف تقويت بنيه اعتقادي و معنوي به مدت سه روز در قالب 30 ساعت کلاسهاي اعتقادي ومعنوي و سياسي در سپاه ناحيه لردگان برگزارگرديد که در پايان دوره براي شرکت کنندگان گواهي دوره صادر مي شود.

انتهاي پيام / 630 ل
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 جهت عضويت در کانال های خبري سلام لردگان روی تصاویر کليک کنيد
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس