آخرین اخبار
کد مطلب: 146783
فرماندار شهرستان لردگان:
زيرساخت‌هاي فرهنگي، رفاهي و گردشگري در شهرستان لردگان بسيار ضعيف است
تاریخ انتشار : 1400/08/27
نمایش : 60
رضا بابامير فرماندار شهرستان لردگان گفت: در شهرستان لردگان زيرساخت‌هاي فرهنگي، رفاهي و گردشگري بسيار ضعيف بوده، فقر و بيکاري در اين شهرستان مشکلات فرهنگي را تشديد کرده است.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ فرماندار شهرستان لردگان در جلسه شوراي فرهنگ عمومي در مرکز استان چهار محال و بختياري با اشاره به مشکلات فرهنگي در اين شهرستان، اظهار کرد: بحث طلاق، خودکشي، مصرف موادمخدر، طلاق، اختلافات قومي و قبيله‌اي، گرايش به اديان ديگر و وجود سلاح‌هاي مجاز و غيرمجاز از عمده مشکلات فرهنگي در اين شهرستان است.

وي بيان کرد: در شهرستان لردگان زيرساخت‌هاي فرهنگي، رفاهي و گردشگري بسيار ضعيف بوده، فقر و بيکاري در اين شهرستان مشکلات فرهنگي را تشديد کرده است.
بابامير با اشاره به مشکل کم‌آبي در شهرستان لردگان، گفت: در حال حاضر ۱۶ هزار نفر از جمعيت اين شهرستان با تانکر آبرساني مي‌شود و اين مسئله مشکلات بسياري را به وجود آورده است. 

وي با اشاره به اينکه اکثر مشکلات جامعه ريشه در فرهنگ دارند، بيان کرد: مشکلات موجود در حوزه فرهنگ به حوزه هاي ديگر نيز سرايت مي کند و سپس تبديل به بحران مي شود و اگر کار فرهنگي به درستي انجام شود مشکلات در ساير حوزه ها نيز کاهش مي يابد.

انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 جهت عضويت در کانال های خبري سلام لردگان روی تصاویر کليک کنيد
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس