آخرین اخبار
کد مطلب: 146635
با حضور رئيس سازمان مديريت بحران کشور:
سالن چند منظوره هلال احمر لردگان افتتاح شد
تاریخ انتشار : 1400/02/28 15:04:53
نمایش : 601
روند ساخت انبار چندمنظوره امدادي شهرستان لردگان از سال 85 و در طول ۱۷ سال با اعتباري بالغ بر 19 ميليارد ريال به‌طول انجاميد و در نهايت در سالجاري تکميل و مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان، صبح امروز سه شنبه 28 ارديبهشت 1400 سالن چندمنظوره هلال احمر شهرستان لردگان با حضور اسماعيل نجار رئيس سازمان مديريت بحران کشور، محمد باقر محمدي معاون عمليات و نجات کشور، استاندار چهارمحال و بختياري و ساير مسئولين شهرستاني افتتاح گرديد.

در آيين افتتاحيه سالن چند منظوره حلال احمر لردگان استانداردچهارمحال و بختياري گفت: با توجه به کمبود بارندگي با بحران خشکسالي مواجه خواهيم شد که يک تنش آبي بزرگ به خصوص در بخش روستاها را شاهد هستيم.

وي افزود: اگر چه مشکلاتي در زمينه راه وجود دارد ولي بحراني نيست و با برنامه هايي که وجود دارد وضعيت راه ها بهبود پيدا مي کند به خصوص جاده ترانزيتي اصفهان، بروجن و لردگان در رديف ملي قرار گرفته در رابطه با لردگان به خوزستان نيز با پيگيري هاي انجام شده در رديف ملي قرار گرفته است.


همچنين محمد باقر محمدي معاون عمليات و نجات کشور با اشاره به اهداف حلال احمر افزود:
يکي از اهداف عاليه جمعيت هلال احمر تامين سلامت انسان ها است، امري که هلال احمر با تمام وجود در حال انجام دادن آن است.

وي بيان داشت: دولت ها از ابتداي انقلاب اسلامي در کنار هلال احمر بوده اند و هميشه حمايت مي کنند البته کمبودهايي وجود دارد که انشا الله در سال هاي آينده حل خواهند شد.

محمدي اظهار داشت: هم‌اکنون ۵۷۲ انبار امدادي با ۲۲۴ هزار مترمربع وسعت در سطح کشور براي استفاده در زمان وقوع بحران وجود دارد.

وي در پايان تاکيد کرد: روند ساخت انبار چندمنظوره امدادي شهرستان لردگان از سال 85  و  در طول ۱۷ سال با اعتباري بالغ بر 19 ميليارد ريال به‌طول انجاميد و در نهايت در سالجاري تکميل و مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 جهت عضويت در کانال های خبري سلام لردگان روی تصاویر کليک کنيد
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس