آخرین اخبار
کد مطلب: 146556
با همکاري سپاه و کميته امداد شهرستان لردگان/
84 واحد مسکوني تا پايان سال به مددجويان کميته امداد تحويل مي‌شود
تاریخ انتشار : 1399/12/10 09:25:25
نمایش : 102
مسئول بسيج سازندگي سپاه ناحيه شهرستان لردگان با اشاره به فرآيند احداث مسکن براي مددجويان کميته امداد گفت: تا پايان سال 84 واحد مسکوني احداث به و مددجويان اين سازمان واگذار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ سرهنگ پاسدار صالح عباسي مسئول بسيج سازندگي سپاه ناحيه شهرستان لردگان با اعلام خبر افتتاح 84 واحد مسکوني مددجويان در شهرستان لردگان تا پايان سال گفت: با توجه به اينکه يکي از رسالت هاي مهم بسيج سازندگي در مسير توانمند سازي خانواده ها، کمک به ساخت و تامين مسکن و همکاري با ادارات متولي و خدمت رسان و خيرين مسکن ساز مي باشد؛ لذا سپاه ناحيه لردگان ضمن عمل به تعهدات سنوات گذشته، تعداد 133 واحد مسکن مددجويي نيز در حال ساخت دارد که تعداد 84 واحد آن تا پايان سال تکميل و به بهره برداري مي رسيد و مابقي نيز تا سه ماهه اول سال 1400 آماده تحويل به خانواده مدد جويان کميته امداد مي شود . 

سرهنگ عباسي افزود: هم اکنون با حضور گروه هاي جهادي سپاه ناحيه لردگان، گروه جهادي شهداي ده صحرا و گروه جهادي فلارد اقدام به آجر کاري ساختمان هاي مسکن مددجويان در روستاي چهارده فلارد  مي باشيم .

به گفته وي، کرد از سال ۱۳۹۸ تاکنون کار احداث ۱۳۳ خانه ي مددجويي در سطح شهرستان لردگان آغاز شد که پيش بيني مي شود در سال آينده افتتاح شوند.

انتهاي پيام/630 ل

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 جهت عضويت در کانال های خبري سلام لردگان روی تصاویر کليک کنيد
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس