آخرین اخبار
کد مطلب: 126380
آمار غير واقعي مدير کل راه و شهرسازي استان چهارمحال و بختياري در شهرستان لردگان!!
۵۵ ميليارد و۸۰۰ميليون ريال کجا هزينه شد؟/ جناب آقاي مدير کل و فرماندار پاسخگو باشند؟
تاریخ انتشار : 1399/07/23 09:41:50
نمایش : 259
اهالي محله حاجي آباد لردگان با گلايه مندي از مسئولين اظهار داشتند: آمارهاي غير واقعي در بافت فرسوده و بازآفريني حاجي آباد را توهين به خود و نوعي کلاه گذاشتن مسئولين بر سر مردم جهت کم کاريهاي خود و صرفاً گزارش به نهادهاي بالاتر مي‌دانند .
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ بعد از سفر مدير کل راه و شهرسازي استان چهارمحال و بختياري با همراهي فرماندار شهرستان لردگان که طي هفته هاي گذشته جهت بازديد از پروژه هاي باز آفريني شهرستان لردگان انجام شد جناب آقاي حسينعلي مقصودي شورابي به ميزان هزينه صرف شده که بالغ بر ۵۵ ميليارد و۸۰۰ميليون ريال است پرداختند.


 که اين هزينه صرف طرحهايي شامل بهسازي و آسفالت معابر در بافت فرسوده شهري،اجراي شبکه فاضلاب حاجي آباد، بهسازي معابر لردگان، مسيل خاردان_شيراني، پل دال بتني و مسيل حاجي آباد شد و جناب اقاي مديرکل  بيان داشتند که  از ميان اين طرح ها شبکه فاضلاب حاجي آباد، بهسازي و آسفالت معابر فرسوده به اتمام رسيده و بقيه در حال اجرا است.!
اما با پيگيريهاي خبرگزاري سلام لردگان مشخص شد برخي از اين آمار غير واقعي بود و چنين طرح هايي يا اصلا اجرايي نشده و يا نصف و نيمه انجام شد.
 

با شنيدن چنين خبري اهالي محله حاجي آباد گلايه مند شدند و چنين آمار غير واقعي  را توهين به خود و نوعي کلاه گذاشتن مسئولين بر سر مردم جهت کم کاريهاي خود و صرفاً گزارش به نهادهاي بالاتر مي‌دانند .

آن چيزي که قابل تامل و توجه است اينکه فرماندار شهرستان در اين سفر ايشان را همراهي کرده بودند و قطعا  از چنين آماري بدون اطلاع نيستند!!

رسانه مردمي سلام لردگان از جناب آقاي مقصودي مديرکل راه وشهرسازي استان و جناب آقاي قربان پور فرماندار شهرستان لردگان خواهان پاسخگويي در باره اين آمار مي باشند و همچنين اين رسانه از نهادهاي نظارتي خواهان اين است که به اين گزارشها و آمارهاي دروغ رسيدگي و فرمانداري و اداره کل راه وشهرسازي را موظف به شفاف سازي کنند که اين مقدار از بيت المال که براي شهرستان پول کمي نيست را در کجا و صرف چه اموري شده است؟!


رسانه مردمي سلام لردگان اين موضوع را به طور جدي پيگيري خواهد کرد و از حقوق به حق مردم مستضعف لردگان کوتاه نخواهد آمد.
 
انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 جهت عضويت در کانال های خبري سلام لردگان روی تصاویر کليک کنيد
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس