آخرین اخبار
کد مطلب: 126374
نماينده لردگان در مجلس شوراي اسلامي در جمع اصحاب رسانه گفت:
وظيفه اصحاب رسانه بصيرت افزايي و آگاهي بخشي در جامعه است
تاریخ انتشار : 1399/07/16 17:42:22
نمایش : 103
حسين باميري روحيه مطالبه گري رسانه اي را رسالت اصحاب رسانه و فضاي مجازي دانست و گفت: مطالبه گري بايد اصولي و در راستاي فرمايشات گرانبهاي مقام معظم رهبري باشد.
به گزارش سلام لردگان صبح امروز چهارشنبه جلسه هم انديشي با حضور نماينده مردم شريف شهرستان هاي لردگان و خانميرزا  و اصحاب رسانه در سالن بهورزي لردگان برگزار گرديد.
 
در اين نشست حسين باميري با اشاره به تعبير امام خامنه اي (مدظله العالي) در مورد جنگ نرم به ويژه اينکه فضاي مجازي به انداره انقلاب اهميت دارد گفت: امروز عرصه رسانه و فضاي مجازي مورد حمله دشمنان نظام و انقلاب قرار گرفته است و لذا وظيفه اصحاب رسانه بصيرت افزايي و آگاهي بخشي در جامعه براي مقابله با اهداف شوم و نقشه هاي دشمنان نظام و انقلاب اسلامي است.

نماينده مردم لردگان و خانميرزا در مجلس شوراي اسلامي افزود: يکي از رسالت هاي مهم اصحاب رسانه مطالبه گري از مسئولين است اما اين مطالبه گري بايد اصولي و در راستاي فرمايشات گرانبهاي مقام معظم رهبري باشد زيرا فصل الخطاب قرار دادن فرمايشات، موعظه و پندهاي رهبري است که مي توان از هر گردنه صعب العبوري گذر کرد البته به شرطي که اصحاب رسانه هوشمندانه قلم بزنند و اصولي وارد عرصه مجازي شوند.

وي تصريح کرد: حضور و فعاليت رسانه اي و مجازي پيش شرط هايي چون ايمان، تقوا، اخلاق و... دارد و هر کدام عناصر اصيلي هستند که هم مي توانند موتور پيشران باشند و هم مکانيزم هاي بازدارنده در عرصه جنگ نرم هستند.

باميري در پايان ضمن تقدير از اصحاب رسانه در شهرستان هاي لردگان و خانميرزا اضهار اميدواري کرد که با وجود ظرفيت هاي رسانه اي موجود در دو شهرستان فضاي رشد و پيشرفت بيش از پيش اين مناطق را شاهد باشيم.

انتهاي پيام/630ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس