آخرین اخبار
کد مطلب: 126368
عملکرد پتروشيمي لردگان در رعايت پروتکل بهداشتي مطلوب است
تاریخ انتشار : 1399/07/14
نمایش : 273
کارشناس مسئول بهداشت محيط شهر مالخليفه گفت: اجراي رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي در اين خطه از جمله پتروشيمي لردگان رصد مي شود.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ جهانبخش قنبري  کارشناس مسئول بهداشت محيط شهر مالخليفه با اشاره به رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي در قسمت‌هاي مختلف کارگاهي مجتمع پتروشيمي لردگان خبر داد و گفت: محدوديت در سلف سرويس، کاهش ساعات کار کارگران، دسترسي به مايع ضد عفوني و ماسک بين پرسنل از عمده اقدامات جلوگيري شيوع ويروس کرونا در اين مجتمع است.

وي افزود: با بررسي انجام شده از زمان شيوع ويروس کرونا تاکنون، عملکرد مجتمع پتروشيمي لردگان در رعايت پروتکل هاي بهداشتي پرسنل مطلوب بوده است. 

وي گفت: در  اسفندماه سال گذشته با  شيوع بيماري کرونا، حدود ۱۵ نفر از حدود يکهزار پرسنل کادر اين مجتمع ملي مشکوک به ويروس کرونا بودند و تست ۱۰ نفر مثبت اعلام شد که با گذراندن دوره درمان بهبود و به کار باز گشتند.

شرکت پتروشيمي لردگان يکي از شرکت هاي تابعه گروه پتروشيمي سرمايه‌گذاري ايرانيان است که در زميني به مساحت ۱۰۰ هکتار در منطقه فلارد و در ۵۵ کيلومتري شهر لردگان و ۲۱۰ کيلومتري شهرکرد مرکز چهارمحال و بختياري احداث شده است.

توليد اين مجتمع اُوره و آمونياک خواهد بود و ظرفيت توليد سالانه آن يکهزار و ۷۳ تن اُوره و ۶۷۷ هزار تن آمونياک است، که بخش عمده‌اي از آمونياک توليدي براي توليد اُوره در داخل مجتمع مصرف مي‌شود و ۷۴ هزار تن به صورت مازاد براي عرضه مستقيم به بازار در نظر گرفته شده است.  

لردگان در ۱۶۰کيلومتري مرکز چهارمحال و بختياري قرار دارد و پتروشيمي لردگان يکي از ۱۰ شرکت پتروشيمي کشور است که در سال ۱۳۸۷ عمليات ساخت آن آغاز شد.

انتهاي پيام/630 ل

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 جهت عضويت در کانال های خبري سلام لردگان روی تصاویر کليک کنيد
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس