آخرین اخبار
کد مطلب: 126316
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان لردگان:
جزئيات باج خواهي با تهديد به انتشار فيلم و عکس خصوصي
تاریخ انتشار : 1399/04/29 11:24:25
نمایش : 498
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان لردگان از دستگيري باند اخاذي اين شهرستان و تشکيل پرونده قضايي براي آن‌ها خبر داد.
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان لردگان در گفتگو با خبرنگار سلام لردگان افزود: در پي شکايت يکي از شهروندان داير بر اينکه عده اي با سوء استفاده از فيلم و عکس هاي خصوصي وي  قصد اخاذي از ايشان به مبلغ پانصدميليون تومان را دارند موضوع جهت بررسي به پليس امنيت اخلاقي شهرستان لردگان ارجاع گرديد و دستورات قضايي لازم براي شناسايي متهمين صادر گرديد.

سعيد جريده اصل افزود: پس از وصول شکايت با پيگيري هاي مقام قضايي و تلاش هاي مامورين پليس امنيت اخلاقي شهرستان ظرف مدت بيست و چهارساعت اعضاي اين باند مجرمانه شناسايي و دستگير شدند و در جريان تحقيقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف نمودند.

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان لردگان افزود: اعضاي اين گروه مجرمانه با شنايي افراد متمکن و سرمايه دار و جذب اعتماد آنها با ايشان مبادرت به برقراري برخي از ارتباطات ناسالم مي نمودند و سپس مخفيانه از ايشان فيلم و عکس تهيه مي کردند و فيلم و عکس هاي تهيه شده را وسيله اخادي از آن افراد قرار مي دادند.

اين مقام قضايي در ادامه از تشکيل پرونده کيفري براي اين افراد خبر داد و گفت: با توجه به شناسايي و دستگيري متهمين چنانچه اشخاصي از ايشان شکايت دارند مي توانند به دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان لردگان مراجعه نمايند.

سعيد جريده اصل در پايان تصريح کرد: ضرورت دارد که افراد جامعه با پاي بندي به اصول و ارزش هاي اخلاقي و ديني نسبت به اعمال و رفتار خود مراقبت نمايند تا در دام چنين افرادي گرفتار نشوند.

انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 

برای دانلود پی دف کتاب روی کتاب کلیک کنید
جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس