آخرین اخبار
کد مطلب: 126145
امام جمعه لردگان:
ملت ايران با نمايش پرشکوه خود، حرکت دشمن را نابود کرد
تاریخ انتشار : 1398/09/08 14:14:54
نمایش : 326
امام جمعه شهرستان لردگان با اشاره به نزديک شدن به آغاز ثبت نام کانديداي مجلش شوراي اسلامي گفت: فرماندار شهرستان بايد حساسيت بيشتري در کارها و امورات انتخابات پيش رو خصوصا در انتخاب اعضاي هيئت اجراي مومن و متدين توجه بيشتر داشته باشند.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ حجت الاسلام سيد مهدي تاج زاد امام جمعه شهرستان لردگان در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته گفت: انسان متقي و با تقوا بايد اهل حساب و حسابررسي باشد اگر در دنيا حسابگري داشته باشد خطاهاش کمتر است لذا قيامتش آباد است .
وي با اشاره به اينکه امت پيغمبر(ص) سه دسته اند گفت: اول کساني که اعمالشان براي رضاي خداست دوم، کساني که براي دنيا کار مي کنند و سوم، کساني که براي رياء کار مي کنند .

امام جمعه لردگان خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در ديدار عاشقان ولايت فرمودند: بايد در برابر چنين ملتي تعظيم و تکريم کرد و همه بايد قدر بدانند و عاشقانه و خاضعانه به اين ملت شريف و بزرگ خدمت کنند، اينهم قدرت‌نمايي ملت ما بود به دليل آنکه هم اقتدار را و هم وحدت خود را به رخ کشيديم و هم بيعت و قدرشناسي از همه کساني بود که حافظ امنيت کشور هستند.

وي به تعبير حضرت آيت الله خامنه اي، اتفاقات اخير را يک توطئه عميق، وسيع و بسيار خطرناک خواندند و افزود: دشمنان براي طراحي اين توطئه، هزينه بسياري کرده بودند و مترصد فرصتي بودند تا در يک بزنگاه آن را با استفاده از اقدامات تخريبي و آدم کُشي و شرارت، انجام دهند و تصور کردند قضيه بنزين فرصت مورد نظر آنها است و لشکر خود را وارد ميدان کردند اما ملت ايران با نمايش پرشکوه خود، حرکت دشمن را نابود کرد.
 
شبکه ملي اطلاعات؛  وظيفه‌اي بر زمين مانده!

خطيب جمعه لردگان گفت: اهميت فضاي مجازي در نگاه رهبر انقلاب اسلامي، ترازي همسان با اهميت انقلاب اسلامي دارد.
وي اشاره داشت:  ايجاد و تقويت شبکه ملي اطلاعات، يکي از زير ساخت‌هاي راهبردي کشور بوده که بيش از پانزده سال است جزو مطالبات درجه اول، رهبرانقلاب در بومي سازي فضاي مجازي بوده است.
امام جمعه لردگان تصريح کرد: برخي انتقادهاي انجام شده از قطعي اينترنت که در بازه زماني محدود و بخاطر امنيت کشور انجام شده، توسط بعضي از رسانه‌ها و گروهي از مسئولان کشور، نوعي دوگانه سازي کاذب و فرا رو به جلو براي پاسخگويي از کوتاهي‌هاي انجام گرفته در تحقق اين مطالبه ملي است.
 
تاج زاد با اشاره به نزديک شدن به آغاز ثبت نام کانديداي مجلش شوراي اسلامي گفت: مسئولين اعم از فرماندارشهرستان بايد حساسيت بيشتري در کارها و امورات انتخابات پيش رو خصوصا در انتخاب اعضاي هيئت اجراي مومن و متدين توجه بيشتر داشته باشند.

وي افزود: عوامل اجرايي و نظارت، به ويژه شوراي محترم نگهبان؛ کانديداهاي را تاييد کنيد که مشکل نداشته باشند و تقوا باشند .
وي خطاب به مردم نيز گفت: مردم شهرستان لردگان نيز بايد انتخاباتي سالم بدور از هر گونه حاشيه برگزار کنيد .
 
حضرت عبدالعظيم(ع)، ستاره‌ي درخشان  امام‌زادگان انقلابي
تاج زاد اشاره داشت: در بين امام‌زادگان انقلابي عصر ائمه(ع) شخصيت نام‌دار حضرت عبدالعظيم حسني(ع) و به تعبير رهبر معظم‌ انقلاب‌ «ستاره‌اي درخشان‌ از خاندان‌ پيامبر (ص)» است که به تصريح امام هادي(ع) «‌زيارت‌ مرقد مطهر حضرت‌ عبدالعظيم‌ به‌ مثابه‌ زيارت‌ مرقد حضرت‌ سيدالشهدا(ع) در کربلا است.
 
وب به ويژگي‌هاي برجسته‌ي حضرت عبدالعظيم(ع) اشاره کرد و گفت: جايگاه علمي، جهاد با طاغوت تا شهادت؛ سابقه مبارزاتي خاندان آن بزرگوار از يک سو، و شخصيت علمي و جهادي و ارتباط بسيار نزديک حضرت عبدالعظيم(ع) با اهل‌بيت(ع) از سوي ديگر، موجب شدند که ايشان در سال‌هاي پاياني زندگي، تحت تعقيب حکومت وقت، قرار گيرد. از اين رو، براي ادامه فعاليت‌ها با اشاره امام هادي(ع)، مخفيانه به ري هجرت نمود. با لحاظ پيشينه‌ي خانوادگي حضرت عبدالعظيم(ع) و قيام علويان در طبرستان، در صورتي که زمامداران فاسد بني‌عباس از مخفيگاه ايشان در ري آگاه مي‌شدند، ايشان را به شهادت مي‌رساندند.
 
امام جمعه لردگان در پايان ضمن تقدير و تشکر از مسئولين بهزيستي کشور، استان و شهرستان که با افتتاح نخستين مرکز جامع خدمات اجتماعي در روستاي چنارمحمودي پيگير مشکلات اين روستا هستند نيز تقدير و تشکر نمودند .
 
وي از مردم شهرستان خواست با اتوفت و مهربايني   تاج زاد، يکي از چيزهايي که انسان بايد در مواجه با بيماران خصوصا بيماران مبتلا به ايدز  رعايت کند و با عطوفت و مهرباني در برخورد نمايند .
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 

برای دانلود پی دف کتاب روی کتاب کلیک کنید
جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس