آخرین اخبار
کد مطلب: 126112
امام جمعه موقت لردگان:
حجت الاسلام مهدي سعيدي: روز اربعين نشانگر قدرت جبهه مقاومت است
تاریخ انتشار : 1398/07/26 13:44:35
نمایش : 377
حجت الاسلام مهدي سعيدي امام جمعه موقت لردگان گفت: اربعين خط سيري است که جبهه ايمان هرگز با جبهه کفر جمع نخواهد شد و اين مبارزه تا روز قيامت ادامه خواهد داشت .
 به گزارش خبرنگار سلام لردگان، حجت الاسلام مهدي سعيدي امام جمعه موقت لردگان در خطبه اول نماز جمعه خود و همه نمازگزاران را به رعايت تقواي الهي دعوت نمود و از قول امام علي عليه السلام که فرمودند: با اعمال نيکتان به سمت عمري که برايتان مقدور است حرکت کنيد و به سوي مرگ بشتابيد .

ايشان سبک زندگي اسلامي را همراه با باورها و ايمان و توام با عمل دانست که امام علي(ع) مي فرمايند: ايمان داراي چهار ستون است،  اول: صبر، دوم: يقين،  سوم: عدل و چهارم جهاد است .

خطيب جمعه لردگان، در خطبه دوم نماز جمعه اين هفته به روز اربعين و زيارت قبر مطهر آقا اباعبدالله الحسين توسط جابر و اسراي واقعه کربلا اشاره نمود گفت: در اين روز جابر با غسل در نهر فرات و خوشبو کنان رو به سوي قبر مطهر امام حسين عليه السلام حرکت کرد و همين زيارت اربعين از آن روز تا به حال چنان مغناطيسي شيعيان را به سمت بارگاه ملکوتي امام حسين (ع) مي کشاند.

سعيدي گفت: در توصيف اربعين و تعظيم اين روز همان بس که تجمع شيعيان در روز اربعين نشانگر قدرت جبهه مقاومت است و زيارت اربعين و اجتماع اربعين محاسبات دشمنان را بهم ريخته از اين اجتماع حقيقتاً در هراسند .
 
وي افزود: عشق به برپايي موکب ها و پذيرايي از زوار آقا امام حسين (ع)  نمونه و تجلي  اخلاقيات است و تفکر مادي غرب در هم شکسته شده است .

حجت الاسلام سعيدي بيان داشت: نمونه باور تجمع اربعين اخلاص و ايثار عملي است که  مکتب آقا عبدالله الحسين (ع) آشکار کننده آن شده است.

وي گفت: اربعين خط سيري است که جبهه ايمان هرگز با جبهه کفر جمع نخواهد شد و اين مبارزه تا روز قيامت ادامه خواهد داشت .

سعيدي در ادامه به، عمليات غرور آفرين سازمان اطلاعات سپاه و دستگيري سر شبکه آمدنيوز اشاره کرد و و از  همه سربازان گمنام سپاه خدا قوت عرض نمود .
وي،، همچنين تقدير و تشکر ويژه از زحمات قوه قضاييه در برخورد با مفاسد اقتصادي داشته و خواستار مبارزه جدي و عملي در اين راستا شدند.

امام جمعه موقت لردگان هفته تربيت بدني را تبريک عرض نمود و خواستار شدند که روح سالم و جسم سالم در سايه ورزش کردن حاصل خواهد شد.

 وي در ادامه به آسيب رسانندگان به بيت المال را محکوم کردند و مردم ولايتمدار لردگان را به هوشياري کامل عوت نمودند  و مسئولين را به درمان و مردم روستاي چنار محمودي سفارش کردند.
انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 

برای دانلود پی دف کتاب روی کتاب کلیک کنید
جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس