آخرین اخبار
کد مطلب: 126075
دادستان شهرستان لردگان خبرداد:
طرح ساماندهي مراسمات عروسي در شهرستان لردگان تصويب شد
تاریخ انتشار : 1398/06/06
نمایش : 400
دادستان شهرستان لردگان گفت: سد معابر کوچه ها و خيابانها توسط صاحبين عروسي ها ممنوع است و با متخلفين برخورد قانوني مي شود.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ سعيد جريده اصل دادستان شهرستان لردگان  اظهار داشت: با توجه به نارضايتي عموم مردم شهرستان در خصوص  نحوه برگزاري مراسمات عروسي و ايجاد مزاحمت براي شهروندان در حين برگزاري عروسي ها و ارتکاب برخي ديگر از جرائم مثل آلودگي صوتي و اخلال در نظم عمومي و... لذا با درخواست مکرر مردم شهرستان شوري پيشگيري از وقوع جرم شهرستان در تاريخ  پنجم شهريور ماه 98 با حضور اعضا از جمله رياست دادگستري، دادستان، فرماندار و امام جمعه شهرستان  در اين خصوص تشکيل جلسه داده و مصوباتي اتخاذ شد .
 
جريده اصل بيان داشت: برگزاري مراسم پس از نيمه شب(ساعت۲۴) در منازل  به نحوي که موجب ايجاد مزاحمت براي  شهروندان شود ممنوع است و با مالک منزل برخورد قانوني خواهد شد‌.
وي افزود: با توجه به محدوديت و نواقص معابر شهري و به منظور پيش گيري از وقوع جرايم و تخلفات ديگر، لذا راه اندازي کاروانهاي عروسي به نحوي که موجب ترافيک و اخلال در تردد خودروها و ايجاد مزاحمت براي شهروندان شود در سطح شهرستان ممنوع است و وسايل نقليه در مرحله اول توقيف مي شوند و در مراحل بعد به مرجع قضايي معرفي مي شوند.

دادستان شهرستان لردگان گفت: با توجه به حوادث ناگوار ناشي از تيراندازي در مراسمات عروسي و ايجاد مزاحمت براي شهروندان لذا تيراندازي در مراسمات عروسي ممنوع است و فرد متخلف  جهت برخورد قانوني به مرجع قضايي معرفي مي شود.

وي تصريح کرد:  نواختن موسيقي در مراسمات عروسي در سطح شهر پس از نيمه شب  به نحوي که موجب ايجاد مزاحمت براي ديگر شهروندان ممنوع است و با متخلفين برخورد قانوني خواهد شد.
سعيد جريده گفت:  سد معابر کوچه ها و خيابانها توسط صاحبين عروسي ها ممنوع است و با متخلفين برخورد قانوني مي شود.
انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس