آخرین اخبار
کد مطلب: 126061
فرمانده سپاه ناحيه لردگان خبرداد:
بازسازي واقعه غدير با هدف گسترش فرهنگ ولايت پذيري در لردگان اجرا مي شود
تاریخ انتشار : 1398/05/22 14:37:54
نمایش : 260
فرمانده سپاه ناحيه لردگان و دبير واقعه غديرخم گفت: واقعه غدير براي تبيين حقانيت ولايت و امامت در شهرستان لردگان بازخواني و شبيه ‌سازي مي‌شود.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ سرهنگ «کرم نظري» فرمانده سپاه ناحيه و دبيرواقعه غديرخم صبح امروز (سه شنبه) با تبريک فرا رسيدن دهه ولايت و امامت درجمع کارکنان ادارات شهرستان با اشاره به اهميت واقعه غدير، اظهارکرد: به منظور گسترش و تعميق فرهنگ ولايت ، انتقال فرهنگ ولايت و امامت به نوجوانان و نسل‌هاي آينده، ترويج و توسعه فرهنگ غدير و ولايت، امامت  و الگوسازي عيد غدير خم با استفاده از آيات و روايات واقعه غدير خم در اين شهرستان بازسازي مي شود. 

فرمانده سپاه ناحيه لردگان افزود: پرداختن به غدير و تلاش براي تبلور پيام غدير در جامعه يكي از اهداف بازسازي اين واقعه تاريخي است.
 
وي تصريح کرد: اين ايام بهترين فرصت تبيين جايگاه والاي ولايت فقيه در جامعه اسلامي است  و از اين رو بر ضرورت همکاري و تعامل کليه ادارات و دستگاه هاي شهرستان بمنظور برگزاري باشکوه بازسازي واقعه غدير در شهرستان  تاکيد کرد و افزود: ادارات و دستگاه ها با تمام توان همکاري لازم  در جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن اين مراسم تلاش کنند. 
دبيرواقعه غديرخم ، به بازخواني و شبيه‌سازي واقعه غدير براي پنجمين بار در شهرستان لردگان اشاره و اظهارکرد: قرائت گزيده‌اي از خطبه غديرخم، بازسازي برکه غدير و اجراي واقعه غديرپيش‌بيني شده است.
 
سرهنگ نظري با بيان اينکه واقعه غدير با مشارکت هنرمندان و عموم مردم شهرستان لردگان در روز عيد غدير(سه شنبه 29مرداد ماه 98) ساعت 17 در ورودي شهر لردگان بازخواني و شبيه‌سازي مي‌شود، گفت: واقعه غدير براي پنجمين  بار به همت ستاد غدير و مشارکت سپاه در لردگان بازخواني و شبيه‌سازي مي‌شود.

انتهاي پيام/630ل
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس