آخرین اخبار
کد مطلب: 126056
مدير عامل شهرکهاي صنعتي استان چهار محال و بختياري گفت:
شهرستان لردگان ازجمله شهرستان هايي است که بايد توجه بيشتري به آن شود
تاریخ انتشار : 1398/05/17 11:43:26
نمایش : 427
مدير عامل شهرکهاي صنعتي استان چهار محال و بختياري گفت : شهرک صنعتي لردگان داراي 200هکتار مساحت است که 45واحد فعال با 515 نفر اشتغال و کليه زير ساختها از جمله برق، آب، گاز، خيابان کشي و آسفالت معابر و خط اينترنت و تلفن و ديگر امکانان لازم بر خوردار است.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ حميد رضا فلاح مدير عامل شهرکهاي صنعتي استان چهار محال و بختياري در آيين افتتاح ساختمان آتش نشاني و آسفالت و روشنايي خياابان هاي شهر صنعتي لدگان گفت : ازجمله برنامه ها و سياستهاي جديد شهرکهاي صنعتي استان توجه به شهرکهاي صنعتي کمتر توسعه يافته استان است که شهرستان هاي لردگان و خانميرزا ازجمله شهرستان هايي است که بايد توجه بيشتري به آنها شود .

وي در ادامه گفت: شهرک صنعتي لردگان داراي 200هکتار مساحت است که 45واحد فعال با 515 نفر اشتغال  و کليه زير ساختها از جمله: برق، آب، گاز، خيابان کشي و آسفالت معابر و خط اينترنت و تلفن و ديگر امکانان لازم بر خوردار است .

وي خاطر نشان کرد: کسانيکه قصد سرمايه گذاري دارند مي توانند در اين شهرک صنعتي اقدام نمايند. 

فلاح گفت: امروز شاهد بهره برداري از چند پروژه در اين شهرک از جمله ساختمان اداري، آشيانه و تجهيزات آتش نشاني لردگان و يک دستگاه خودرو آتش نشاني سنگين، عمليات خاک برداري، جدول کشي و اصلاح شبکه ي روشنايي، فيبر نوري و زير سازي و آسفالت معابر شهرک هستيم که در مجموع  دوميليارد و 700 ميلويون تومان هزينه شده است. 

برهان حسين پور آقايي فرماندارشهرستان لردگان نيز گفت: انتظار داريم مسئولين استاني بخصوص استاندار محترم و معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري و نماينده مردم لردگان در مجلس شوراي اسلامي ومدير عامل جديد شهرکهاي صنعتي استان توجه جدي به رونق شهرک هاي صنعتي لردگان، فلارد و راه اندازي شهرک صنعتي شهرستان لردگان داشته باشند تا هم مردم  و جوانان بيکار بتوانند در اين شهرک ها مشغول بکار شوند و هم در جهت توليد و رونق اقتصادي گامي برداشته شود.

در اين آئين محمد خالدي نماينده مردم لردگان و خانميرزا در مجلس شوراي اسلامي گفت: وظيفه دولت در قبال اشتغال فراهم کردن و هماهنگ کردن ديدگاهها براي ايجاد اشتغال و ارائه راحل هاست .

وي افزود: مردم بايد براي راه اندازي کارگاههاي کوچک وايجاد اشتغال کمک کنند به شهرستان، اکنون در شهرک صنعتي لردگان تمام امکانات و زير ساختها فراهم است تنها سرمايه گذار مي خواهد تا سرمايه گذاري کند. 

در پايان الله کرم نصيري معاون همانگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت: با توجه به بازديدي که از شهرک صنعتي لردگان داشتيم تلاش داريم در راستاي سياستهاي دولت به صنايع با مقياس کوچک که هم بهره برداري بيشتري دارند و اشتغال ايجاد مي کنند و هم هزينه هاي کمتري دارند براي رونق شهرک صنعتي لردگان اقداماتي انجام دهيم .

انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس