آخرین اخبار
کد مطلب: 125967
حجت الاسلام سيد مهدي تاج زاد:
اعدام 37 نفر در عربستان خوش‌رقصي براي آمريکا است
تاریخ انتشار : 1398/02/06
نمایش : 428
امام جمعه لردگان؛ اعدام وحشيانه ۳۷ نفر از شيعيان بي گناه عربستان توسط آل سعود خيانتکار را محکوم نمود و اين کار را خوش رقصي براي آمريکاي جنايتکار دانست.
  به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ حجت الاسلام و المسلمين سيد مهدي تاج زاد امام جمعه شهرستان لردگان در خطبه اول نماز جمعه اين هفته خود و مردم را به تقواي الهي دعوت نمودند و در ادامه کار کرد تقوا را بيان داشتند فرمودند: تقوا باعث روشني است و رضايت خداوند را به دنبال دارد و درجات و مقام معنوي انسان با تقوا بالا مي رود.

ايشان در ادامه فرمودند: تواضع داشتن و پرهيز از تکبر يکي از اعمال خوب مومنان است و در لسان مرحوم نراقي، تواضع به معني شکسته نفسي است و انسان متواضع به بزرگي مي رسد و اين مسئله نيز سفارش پيغمبر اسلام (ص) مي باشد چراکه تواضع کننده مورد محبت مردم است.
 
وي به سخن امام رضا عليه السلام در خصوص تواضع اشاره کردند:  امام رضا (ع) مي فرمايند: حد تواضع اين است که جايگاه خود را بشناسي و چنان با مردم رفتار کن که دوست داري با تو همان طور رفتار کنند و امام علي (ع)  نيز در اين خصوص مي‌فرمايند: در سلام کردن و نشستن در جايي که در مجالس جايي وجود داشته باشد، نه اينکه منتظر باشيد در مجالس جايي براي ما باز شود.

 ايشان در ادامه خطبه به مسئولين جهت تکريم ارباب رجوع و تواضع داشتن تذکرات و سفارشات لازم را عنوان کردند.

 امام جمعه لردگان در خطبه دوم به بيانات مقام معظم رهبري در ديدار ارتشيان سلحشور اشاره کردند و گفت: معظم له  از نيروهاي مسلح در کمک و خدمات رساني به سيل زدگان اشاره کردند و عنوان دانستند، ايشان کمک به همنوع در سيل اخير را مقايسه با دوران دفاع مقدس دانستند و حضور همه اقشار در صحنه را ستودند. مقام معظم رهبري حضور پرشور مردم و نيروهاي مسلح در اين سيل اخير باعث برآب شدن نقشه هاي شوم دشمنان دانستند.
 
تاج زاد، در ادامه از ارسال کمک‌هاي مردم و همه اقشار تقدير و تشکر ويژه به عمل آورده اند و در ادامه خدمت رساني به مردم سيل زده را خواستار شدند.

 ايشان در ادامه خطبه دوم نماز جمعه اين هفته به انتصاب فرمانده جديد سپاه اشاره کردند و ضمن تقدير و تشکر از فرمانده سابق سپاه سرلشکر جعفري انتصاب سرلشکر حسين سلامي را تبريک عرض نمودند و انتصاب ايشان را در جهت اقدام عملي بيانيه گام دوم انقلاب دانستند .

وي همچنين اعدام وحشيانه ۳۷ نفر از شيعيان بي گناه عربستان توسط آل سعود خيانتکار را محکوم نمود و  اين کار را خوش رقصي براي آمريکاي جنايتکار دانست.

خطيب جمعه لردگان در ادامه به دهه آخر شعبان و ايام غبار روبي مساجد اشاره نمود و از هيئت امناي همه ي مساجد خواستند مساجد را جهت ورود معنوي به ماه مبارک رمضان آماده و مهيا نمايند .

امام جمعه لردگان در پايان، روز جهاني کارگر را گرامي داشتند و رونق توليد را در راستاي کيفيت کار و کارگر دانست.

 وي همچنين به سالروز شهادت آيت‌الله مطهري و روزمعلم اشاره کرد و گفت همه مردم بايد مقام شامخ معلمان را گرامي بدارند و از معلمان تجليل بعمل آورند .

انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس