آخرین اخبار
کد مطلب: 125939
حجت الاسلام سيد مهدي تاج زاد:
سپاه نيروي معنوي، مقتدر و مظهر شجاعت و ايثارگري است
تاریخ انتشار : 1398/01/23 15:19:01
نمایش : 338
امام جمعه لردگان گفت: شخص ترامپ علم رسوايي آمريکا را برافراشته و نمي‌داند که سپاه اين نيروي معنوي و مقتدر مظهر شجاعت و ايثارگري است
 به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ حجت الاسلام و المسلمين سيد مهدي تاج زاد، امام جمعه شهرستان لردگان در خطبه هاي اول نماز جمعه اين هفته ابتدا خود و نمازگزاران را به رعايت تقواي الهي سفارش و دعوت نموده اند و در ادامه طبق فرمايش امام صادق عنوان دانست: با توجه به اينکه انسان فرصت تجربه زندگي ديگري ندارد پس بايد تقواي الهي پيشه کند.
وي در اين خطبه و هداياي آخرت توسط انسان‌ها بر اساس روايات اشاره کردند و عنوان دانست اين هدايا در مرتبه اول صدق لستان و راستگويي است و مردم به انسانها را به پرهيز از دروغ سفارش کردند در مرحله دوم ترک غيبت و مرحله سوم را قول حق براي مومنان جهت هداياي شب اول قبر عنوان کردند در همين راستا شايسته‌ سالاري و عدالت در گفتار را از مردم و مومنان خواستار شدند.
 
ايشان از قول امام محمد باقر عليه السلام عنوان دانست:  امام مي فرمايند: پدرم امام سجاد عليه‌السلام نقل فرمودند: آخرين وصيت جدم امام حسين عليه السلام اين بود که بر حق صبر کن اگرچه تلخ و ناگوار باشد.
 
حجت الاسلام تاج زاده در خطبه دوم نماز جمعه اين هفته گفت: اشتباه استراتژيک دولتمردان آمريکا و ايادي آنها در قرار دادن نام سپاه در زمره تروريست اشاره کردند و عنوان دانست اين کار هر چند که در جهت خدمت به صهيونيست‌ها بود ولي در عمل در جامعه ما منشأ وحدت براي همه ما شد.

 وي نام و عملکرد سپاه در حراست و حفاظت از دستاوردهاي انقلاب اسلامي را ستود و گفت:  نهاد مقدس سپاه در همه زمينه‌هاي سياسي و فرهنگي، اقتصادي، امنيتي، سازندگي و... حضور فعالانه و خالصانه دارد.

 ايشان در ادامه يادآور شدند: شخص ترامپ علم رسوايي آمريکا را برافراشته و نمي‌داند که سپاه اين نيروي معنوي و مقتدر مظهر شجاعت و ايثارگري است؛ سپاه در عرصه هاي جنگ سخت و جنگ نرم و دستاوردهاي موشکي پيش‌رو و پيشقدم است و خواهد بود.
 
وي در ادامه به نقش سپاه در مبارزه با تروريست هاي داعش در سوريه و عراق اشاره کرد و اقدام رئيس جمهور احمق و آمريکا را در راستاي تضعيف سپاه دانست، غافل از اينکه ملت ايران به صورت يکدست حامي و همراه سپاهيان بوده و هستند و سپاه از هميشه محبوب تر گشته است.
 
 ايشان نابودي قدرت‌هاي استکبار را توسط سپاه مقتدر قطعي و حتمي دانست و به قول مقام معظم رهبري اين نقشه آمريکا هم نقش بر آب خواهد شد و اين گربه رقصاني ها راه به جايي نخواهد برد.
 
 وي نقش سپاه پاسداران در سيل‌هاي اخير و کمک‌هاي جهادي اشاره کردند و سپاهيان را منشأ خير و برکت براي انقلاب و دفاع از انقلاب دانستند و در همين راستا از مردم مومن خواست جهت کمک کردن آلام مردم سيل زده برخي از استان‌هاي کمک هاي خيرخواهانه خود را دريغ ننمايند .
 
خطيب جمعه لردگان ، در ادامه خطبه دوم به ولادت حضرت علي اکبر (ع) و روز جوان اشاره دانست و گفت:  منش حضرت خلقاً و خلقاً شبي پيامبر اکرم سلام الله عليها است.
 ايشان در پايان،  همچنين به روز ارتش جمهوري اسلامي و نقش هاي سازندگي همه ارتشيان در سيل‌هاي اخير اشاراتي داشتند  و ارتش را دوشادوش سپاهيان در عرصه کمک‌ها و خدمت‌رساني مورد تحسين قرار دادند.
 
انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس