آخرین اخبار
کد مطلب: 125934
اجتماعي/
گلايه هاي مردم منطقه امامزاده حسن(ع) از وضعيت جاده دسترسي+ پاسخ بخشدار فلارد
تاریخ انتشار : 1398/01/19 14:36:28
نمایش : 336
شماري از اهالي منطقه امامزاده حسن(ع) از توابع شهرستان لردگان خواستار توجه ويژه مسئولان براي رفع مشکل نامناسب بودن راه ورودي اين روستاها شدند.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ منطقه امام زاده حسن (ع)  يکي از روستاهاي بخش فلارد از توابع شهرستان لردگان است که از مرکز شهر لردگان بيش از 100 کيلومتر فاصله دارد.

اهميت راه هاي روستايي در شهرهايي که عمدتا شغل مردم آن کشاورزي و دامداري است از اهميت بالايي برخوردار بوده؛ چرا که بسياري از اين مردم به دليل تردد زياد از اين مسيرها به دنبال کسب درآمد حاصل از فروش محصولات خود هستند.
 
مردم ايل درويش که در منطقه امام زاده حسن(ع) از توابع شهرستان لردگان زندگي مي کنند با ارسال عکسي از وضعيت جاده دسترسي به اين روستا از مسئولين گله مند هستند و خواستار رفع مشکل شدند .

يک از اهالي اين منطقه گفت: منطقه امامزاده حسن(ع) با 37روستا و 13هزار جمعيت از اوايل بارش ها تا کنون  وضعيت جاده ارتباطي اسفبار است و هيچ يک از مسئولين امر تاکنون هيچ اقدامي در اين زمينه انجام نداده اند.

 
بخشدار بخش فلارد:
هم اکنون همه ي جاده هاي بخش فلارد به سمت روستاها باز است

 
يعقوب کريمي بخشدار بخش فلارد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طي بارندگي هاي اخير از طريق اين بخشداري و اداره حمل و نقل جاده اي از جاده هاي بخش فلارد از نزديک بازديد بعمل آمد که بعضي از جاده هاي اين بخش از قبيل پشتکوه فلارد نياز به اصلاح تعريض آسفالت روکش آسفالت دارند که در سال گذشته دو کيلومتر آن آسفالت شد و مابقي اين جاده ها نيز نياز به تامين اعتبار دارند و در کميته برنامه ريزي امسال جزء اولويت‌هاي قرار گرفتند و ان شاالله با تامين اعتبار مشکل اين جاده ها نيز حل خواهد شد.
 
وي افزود: جاده‌هايي که مشکل داشتند از قبيل روستاهاي کوه نارمه، دماب و شاه نجف رفع عيب شدند، ولي روستاي شاه نجف مقداري از جاده رانش داشت که هم اکنون مشکل برطرف شد که طي نامه اي به شرکت گاز و اداره حمل و نقل جاده اي استان در خواست شد به صورت اصولي اين جاده‌ها تعمير باز سازي شوند.
 
وي بيان داشت: جاده هاي دره نيک، ده کهنه و جاده مسير ريگ به سمت روستاي نامداري نياز به آسفالت دارند که در کميسيون برنامه ريزي امسال نيز جز اولويت ها قرار گرفتند و هم اکنون همه ي جاده هاي بخش فلارد به سمت روستاها باز است که ان شالله بخشي از اين جاده ها در اين کميسيون مورد بررسي و نسبت به عمليات تعريضي آسفالت و روکش آسفالت اقدام مي شود .

انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس