آخرین اخبار
کد مطلب: 125922
مسدود شده راه ارتباطي هشت روستا در شهرستان لردگان+ عکس
تاریخ انتشار : 1398/01/08 10:24:46
نمایش : 258
فرماندار لردگان گفت: بر اثر بارش سنگني باران در چند روز اخير راه ارتباطي هشت روستا در منطقه بارز و شوارز از توابع شهرستان لردگان قطع شد.
برهان حسين پور فرماندار شهرستان لردگان در گفتگو با خبرنگار سلام لردگان گفت: بر اثر بارندگي هاي اخير و افزايش ميزان بارش در منطقه بارز و شوارز و جاري شدن سيل و بر اثر رانش زمين جاده اصلي هشت روستاي از توابع بخش منج مسدود گرديد که با تلاش و کوشش و همکاري دستگاههاي اداره گاز و راهداري ودهياريها پس از 24 ساعت راه پل بارز بازگشائي گرديد اما به علت حجم زياد آب در آب نماي ورودي بارز هنوز جاده ارتباطي اين هشت روستا مسدود و مردم براي رفت و آمد تا مرکز شهرستان لردگان از مسير درياچه کارون سه و دهدز استفاده مي کنند.

وي در ادامه گفت: تلاش راهداري و مسئولين شهرستان بر آن است تا مشکل راه ارتباطي اين هشت روستا را که جمعيتي بالغ بر 5000 نفر را در خود جا داده را مرتفع نمايند.

فرماندار لردگان بيان داشت: به علت شکسته شدن تعداد 5 تير برق که بر اثر جاري شدن سيل در محور ورودي منج  و پل بارز موجب قطع برق در بخش منج گرديد و با تلاش شبانه روزي اداره برق شهرستان بعد از 48 ساعت برق بخش منج وصل گرديد.
 
 
انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس