آخرین اخبار
کد مطلب: 125736
سرمربي تيم شاهين لردگان در آستانه بازي با تيم نساجي مازندران
مسئولين نگاه ويژه اي به مشکلات تيم شاهين لردگان داشته باشند
تاریخ انتشار : 1397/06/24 11:26:31
نمایش : 865
سرمربي تيم شاهين لردگان گفت: تعداد محدودي از مسئولين شهرستان، ورزش رو پيگيري مي کنند و بقيه هم ميز وصندلي را... نماينده محترم در مجلس و فرماندار شهرستان مي توانند مشکلات تيم شاهين را رفع کنند و پيگير پخش مستقيم اين بازي از شبکه استان باشند.
محسن لايقي، سرمربي تيم شاهين لردگان قبل از بازي حساس جام حذفي با تيم ليگ برتر نساجي در مازندران در گفتگو با خبرنگار سلام لردگان اظهار داشت: تيم شاهين لردگان متشکل از جوانان بومي شهرستان لردگان با ميانگين رده سني زير 21 سال است .

وي افزود: وقتي تا اعزام تيم به مسابقه حساس با نساجي مازندران نمانده است و آمادگي کامل داريم تا در يک بازي جوانمردانه با يک تيم قدرتمند با بازيکنان نامي(نساجي)  خودمان را نشان دهيم.
 
سرمربي تيم شاهين لردگان در ادامه گفت:  تيم شاهين تيمي کاملاً مردمي است که بيشتر از جانب هوادارن قديمي حمايت مي شوند.

وي ضمن، تشکر از بخشدار و شهردار لردگان و همچنين مجيد جليل نماينده سابق اين شهرستان که قول مساعدت براي کمک دادند. اما متاسفانه طي تماسهاي متعددي که با نماينده محترم در مجلس شوراي اسلامي گرفتيم نتوانستيم با ايشان صحبت کنيم و رد تماس دادن.
 
لايقي گفت: تيم نساجي امسال نزديک 2ميليارد هزينه کرده اما شاهين لردگان پول آب معدني هم ندارد و بقول غلام پيرواني تقابل تفنگ ژه۳ و تيربار و آرپيجي..
 
وي گفت: در مقابل تيم نساجي قطعأ بازي بزرگ و حساسي را پيش روي داريم، با تمام وجود بازي مي کنيم اگه دوندگي بچه ها خوب باشد مي توانيم تا حدودي ارتباط خط هافبک و فوروارد رو از کار بيندازيم.
 
سرمربي تيم شاهين لردگان بيان داشت: الان تيم ما چهار تا پنج بازيکن ۱۶ساله دارد که فيکس بازي مي کنند و به همه ي چه هاي تيم اعتقاد دارم.
 
وي با پيش بيني اين بازي گفت: در مرحله اول با باقر شهر تهران بازي داشتيم که انصراف دادند و مرحله بعدي با خوش شانسي استراحت خورديم الانم با نساجي بازي داريم، تيم شاهين بايک تيم قدرتمند و باتجربه بازي دارد، ما هم در ضد حملات برنامه داريم ودنبال يک نتيجه آبرومندانه هستيم. شهرستان لردگان حقش بيش از اينهاست به اميد موفقيت وشکوفا شدن استعدادهاي جوانان لردگاني.
 
لايقي در خصوص پخش مستقيم بازي از شبکه استان گفت: وظيفه مسئولين شهرستان است که  رايزني و تلاش کنند براي احقاق حق همشهريان و معرفي استعدادها و همانطور که نساجي قرار است اين بازي را بصورت پخش مستقيم از شبکه استاني مازندران پخش کند بايد ما هم چنين حق و اختياري داشته باشيم.
 
سرمربي تيم شاهين لردگان در پايان گفت: مسئولين شهرستان لردگان مي بايست به ورزش نگاه ويژه اي داشته باشند در شهر ستان لردگان تعداد محدودي مسئول،  ورزش رو پيگيري مي کنند و بقيه هم ميز وصندلي رو... نماينده محترم در مجلس و فرماندار شهرستان مي توانند با رايزني مشکل رو رفع کنند اگه مايل باشند.
 
انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس