آخرین اخبار
کد مطلب: 125481
گلايه از وضعيت اسفبار کوچه هاي شهر لردگان
کوچه‌ها و باتلاق‌هاي شهر لردگان شيريني باران را تلخ مي‌کند+ تصاوير
تاریخ انتشار : 1396/11/11
نمایش : 2253
کوچه پس کوچه هاي شهر لردگان پس از بارش باران باعث تجمع آب و ايجاد باتلاق هاي گلي شده است که‌ مشکلاتي را براي ساکنين به دنبال داشت.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان، آغاز فصل پاييز و زمستان بي ترديد موجب خوشحالي و شعف مردم به جهت بارش باران و برف مي شود اما اين خوشحالي در شهرستان لردگان ديري نمي پايد و به دليل تجمع آب در کوچه پس کوچه هاي شهر فروکش مي‌کند.

يکي از اساسي ترين معضلات در شهرستان لردگان عدم هماهنگي بين ادارات دولتي در اين شهرستان است به گونه اي که در فصل پاييز و زمستان اداره آب و فاضلاب شهري اقدام به حفاري کانال هاي فاضلاب نموده و با توجه به عدم نظارت در پر نمودن اين کانال ها باعث نارضايتي و گلايه مندي شهروندان را به دنبال دارد.

اهالي  محله پشت درمانگاه شهداي لردگان در گفتگو با خبرنگار سلام لردگان اظهارداشتند: کوچه هاي اين محله در سايه بي توجهي و کم توجهي دستگاه هاي متولي بي بهره مانده و فرياد آنان به گوش هيچ مسولين تاکنون نرسيده است با اندک بارش باران، کوچه و خيابان هاي تبديل به باتلاق هاي عميق گلي مي شوند و مشکلات رفت و آمد را براي ساکنين اين محله  به وجود مي آورد و گاها صداي نعره لاستيک خودرو هايي که براي گذر از گل و لاي تلاش مي‌کند به گوش مي رسد و نارضايتي شهروندان را دو چندان کرده است.


 ترانشه هاي فاضلاب محله مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ترميم مي شود

يعقوب محمودي سرپرست شهرداري لرگان در پاسخ به وضعيت نامناسب معابر و کوچه هاي پشت درمانگاه شهداي لردگان در گفتگو با خبرنگار سلام لردگان گفت: پيمانکار شبکه جمع آوري فاضلاب شهر لردگان بدون استفاده از کاتر برش آسفالت اقدام به حفاري در محله نمود و با توجه به ترکيدن لوله آب در اين محل و عدم تعمير به موقع آن باعث ايجاد مشکلات براي شهروندان شده است .


محمودي افزود: در راستاي بهبود عبور و مرور و رضايتمندي شهروندان تا پايان هفته اقدام به ترميم ترانشه هاي فاضلاب محله مسجد حضرت ابوالفضل(ع) مي شود.
  

وضعيت نامناسب کوچه ها شهر لردگان باعث گلايه شهروند خبرنگار ما شده است که تصاوير آن را مشاهده مي‌نماييد.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس