آخرین اخبار
کد مطلب: 113737
حجت الاسلام قاسمپور؛
شهدا راه خود را به درستي شناختند
تاریخ انتشار : 1395/03/05 21:09:43
نمایش : 5154
حجت الاسلام قاسمپور گفت: شهدا راه خود را شناختند و طي مسير کردند و اميدواريم ما ومسئولين با الگو گيري از وصاياي شهدا بتوانيم قدردان شهيدان عزيز باشيم.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان، حجت الاسلام قاسمپور عصر امروز (چهارشنبه) در ياداواره شهداي پايگاه امام حسن مجتبي (ع) لردگان گفت: شهدا انسان‌هايي بودند که براي ما قابل درک و توصيف نيستند، مگر اينکه انسان خودش با آنان مانوس باشد.

وي گفت: شهدا آبروي اين نظام هستند و نبايد کاري انجام دهيم که پيش اين شهدا شرمنده باشيم و بايد راه شهدا را ادامه دهيم که در راه دين فداکاري کردن و براي اسلام سربازي شجاع بودند .
حجت الاسلام قاسمپور ولايت‌مداري،را شاخص‌ترين وصيت شهدا عنوان کرد و گفت: پشتيباني از ولايت‌فقيه به عنوان اصل اساسي در وصاياي شهدا به شمار مي‌رود.
وي افزود:در تمام وصيت نامه هاي شهدا اطاعت از رهبري و ولايت فقيه توصيه و تاکيد شده است.
وي گفت: ولايت مداري با پيام و شعار تحقق پيدا نمي کند و بايد کار عملي در اين خصوص انجام شود چرا که پيام مهم و درس عملي شهدا ولايت مداري است.

قاسمپور در بخش ديگر سخنانان خود با اشاره به اينکه حفظ حجاب و عفاف يکي ديگر از نکات مهمي است که در وصاياي شهدا آمده است افزود: شهدا به بانوان و زنان ايران اسلامي توصيه کردند که اگر مي‌خواهيد در مسير شهدا گام برداريد حجاب خود را حفظ کنيد.
وي تصريح کرد: امروز برخي افراد در کشور به گونه اي صحبت مي کنند که ميخواهند روحيه ي بي تفاوتي و بي مسئوليتي را در جامعه اشاعه دهند که اين بر خلاف مسير و راه شهدا است، چون شهدا مجريان عملي امر به معروف و نهي از منکر و با الگوگيري از امام حسين (ع) و هدفشان الهي بود.

در پايان اين مراسم  از خانواده هاي معظم شهداي پايگاه امام حسن مجتبي (ع) لردگان تجليل بعمل آمد.
انتهاي پيام/630 ل

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 جهت عضويت در کانال های خبري سلام لردگان روی تصاویر کليک کنيد
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس