آخرین اخبار
کد مطلب: 157123
در لردگان ؛
مراسم تجليل از فعالان فضاي مجازي لردگان / جهاد در فضاي مجازي به واقع از جهاد در ميدان جنگ بالاتر است
تاریخ انتشار : 1401/12/25
نمایش : 2086
حجت الاسلام رحماني امام جمعه شهرستان لردگان گفت : دشمن جذابيت هاي متفاوتي در فضاي مجازي ايجاد کرده تا بتواند نظام خانواده و فرهنگي ما را هدف قرار دهد که البته تا حدودي مي توان گفت موفق بوده است ، اما با کمک شما افسران جنگ نرم اين دست توطئه ها خنثي خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سلام لردگان ؛ مراسم تجليل از فعالان مرکز فضاي مجازي بسيج شهرستان لردگان با حضور حجت الاسلام رحماني امام جمعه لردگان و سرهنگ پاسدار عباس رحيمي فرمانده سپاه ناحيه لردگان در محل سالن ستاد نماز جمعه اين شهر برگزار گرديد.

 

حجت الاسلام رحماني  گفت: دشمنان انقلاب اسلامي وقتي به اهداف نظامي خود دست نيافتند و نتوانستند کاري از پيش ببرند تنها راه مقابله با ايران اسلامي را جنگ نرم در بستر فضاي مجازي دانستند.

 

دشمن براي مقابله با جبهه انقلاب با استفاده از فضاي مجازي،  ابزاري مهم به کمک خود آوردند.

 

وي بيان کرد: دشمن جذابيت هاي متفاوتي در فضاي مجازي ايجاد کرده تا بتواند نظام خانواده و فرهنگي ما را هدف قرار دهد که البته تا حدودي مي توان گفت موفق بوده است ، اما با کمک شما افسران جنگ نرم اين دست توطئه ها خنثي خواهد شد.
 

امام جمعه شهرستان لردگان در خصوص جهاد اکبر در فضاي مجازي تصريح کرد: جهاد در فضاي مجازي به واقع از جهاد در ميدان جنگ بالاتر است چرا که جهاد مقابله با نفس است.

انتهاي پيام / 630 ل

گالري تصاوير /

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 جهت عضويت در کانال های خبري سلام لردگان روی تصاویر کليک کنيد
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس