آخرین اخبار
کد مطلب: 126185
حجت الاسلام تاج زاد امام جمعه لردگان:
دشمن شناسي يک وظيفه ملي و انقلابي است/ بالاترين ويژگي و فضيلت شهيد سليمانيِ اخلاص او بود
تاریخ انتشار : 1398/10/20 14:13:03
نمایش : 179
امام جمعه لردگان: هدف تبليغات پيچيده آمريکا و صهيونيسم، همان " ايمان " و " غيرت ديني" مردم ما و جوانان ما است.اگر ايمان و غيرت مردم تضعيف شد، قدرت تهاجمي و دفاعي مردم و انقلاب ضعيف مي‌شود
به گزارش خبرنگار سلام لردگان، حجت الاسلام سيد مهدي تاج زاد امام جمعه لردگان در خطبه نماز جمعه اين هفته با اشاره به شهادت حضرت زهرا(س) گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) را به عنوان بهترين الگو براي مسلمانان جهان معرفي کرد و سرلوحه قرار دادن رفتار آن حضرت را به همگان توصيه نمود.
 
تاج زاد در ادامه، بالاترين ويژگي و فضيلت شهيد سليمانيِ اخلاص او بود. هنر او اين بود که شجاعت و تدبير را در راه خدا هزينه مي‌کرد و همين او را بزرگ مي‌کرد و تعالي مي‌بخشيد.ا و اهل تظاهر و ريا و خودنمايي نبود.

وي افزود: شهادت حاج قاسم سليماني، چشمهاي غبار گرفته رابازکرد و دشمنان را در برابر عظمت ملت ايران به خضوع واداشت.
 
دشمن شناسي يک وظيفه ملي و انقلابي است

امام جمعه لردگان در بخش ديگر خطبه نماز جمعه به دشمن شناسي اشاره کرد و گفت: دشمن شناسي يک وظيفه ملي و انقلابي است، در شناخت دشمن سهل انگاري و ساده انگاري نشود.
وي به تعبير مقام معظم رهبري گفت: اين که بدانيم آمريکا و رژيم صهيونيستي دشمنان اصلي ما هستند.در شناخت دشمن اشتباه نکنيم. برخي دولتهاي منفور منطقه که سخناني عليه ما هم دارند،اينها دشمن به حساب نمي آيند.

تاج زاد بيان داشت: شناخت اين که آمريکا و اسرائيل خبيث دشمنان اصلي اند کافي نيست. نبايد سهل انگاري کنيم.بايد نقشه راه و شيوه‌هاي پيچيده تبليغاتي آنها را در دشمني با خودمان بشناسيم. بايد بدانيم دشمني دشمنان، هم ذاتي است و هم مستمر و دائمي! نبايدگمان کرد دشمني او کمتر خواهد شد. بايد به مقابله همه جانبه فرهنگي، سياسي، نظامي و اقتصادي با دشمنان پرداخت.

وي تصريح کرد: هدف تبليغات پيچيده آمريکا و صهيونيسم، همان " ايمان " و " غيرت ديني" مردم ما و جوانان ما است.اگر ايمان و غيرت مردم تضعيف شد، قدرت تهاجمي و دفاعي مردم و انقلاب ضعيف مي‌شود وبه نابودي کشور منتهي مي‌گردد.لذا همه توطئه‌هاي دشمن براي همين است.
 
امام جمعه لردگان با اشاره به انتصاب حاج اسماعيل قاآني به عنوان فرمانده سپاه قدس  توسط حضرت آيت الله امام خامنه اي گفت: قاآني؛ متولد و رشد يافته در مشهدالرضا است.

وي افزود: قاآني،زودتر از حاج قاسم وارد سپاه قدس شد و با تمام رموز عمليات در بيرون از مرزها آشناست و روابط عميق و ديرينه اي را با گروهها و شخصيتهاي مقاومت دارد. همچنين در اين سالها ( از ۱۳۷۶ تا ۱۳۹۸) در جايگاه جانشيني سردار سليماني به خدمت مجاهدانه و مخلصانه و گمنامانه پرداخته است.

وي اشاره داشت: ساليان اخير و به خاطر پيش بيني شهادت حاج قاسم از وي در باره، فرمانده پس از خودش،مي پرسند،شهيد سليماني بدون تامل،مي نويسد ؛ بهترين شخص سردار قاآني است. رهبر معظم انقلاب نيز در حاشيه نامه وي مي‌نويسند: با تمام وجود موافقم.

امام جمعه لردگان گفت: قاآني مانند حاج قاسم، از اسم و رسم و مصاحبه و سخنراني گريزان است. او مرد عمل و جهاد و مقاومت است که بايد از رشادت‌ها و هدايت‌هاي ماندگار او در جنگ ۳۳روزه لبنان و ۲۲روزه غزه کتاب‌ها نوشته شود. حاج اسماعيل ساليان سال، در کنار سردار سليماني،با ايده ها،آرمان ها،تفکرات و انديشه‌هاي او آشناست.

خطيب جمعه لردگان در پايان از عدم پوشش خبري کافي برنامه بزرگداشت شهيدحاج قاسم سليماني و ديگر برنامه ها و ايام الله هاي مهم که در شهرستان لردگان برگزار مي شوند از صدا و سيماي استان گلايه مند شد .
انتهاي پيام/630 ل

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 

برای دانلود پی دف کتاب روی کتاب کلیک کنید
جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس