آخرین اخبار
کد مطلب: 125875
امام جمعه لردگان/
ملت ايران با حضور خود در راهپيمايي 22 بهمن تجديد پيمان با نظام و انقلاب و رهبري دارند
تاریخ انتشار : 1397/11/19
نمایش : 528
خطيب جمعه لردگان گفت: در حال حاضر دشمنان با انواع تهديدها و تحريم‌ها و فشارهاى مضاعفى كه وارد مى‌كنند، قصد نااميد كردن مردم از انقلاب را دارند و حضور دشمن شكن آن‌ها نشان از تأثير ناپذيرى مردم از تبليغات منفى و مسموم دشمن دارد.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ حجت الاسلام سيد مهدي تاج زاد امام جمعه لردگان در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته ضمن تسليت ايام شهادت حضرت فاطمه(سلام الله عليها) گفت:  بهترين توشه براي ما تقوا و عمل صالح است، تا زنده هستيم توشه جمع کنيم و اين سفارش خداوند است به عدل و احسان و به دوري از ظلم و به دوري از منکرات.
 
وي افزود: پيروزي انقلاب اسلامي ايران نشات گرفته از بعثت نبي مکرم اسلام (س) ودستورات اسلام ناب محمدي (ص) است که امام راحل عزيز ما با پبروي از ان آموزه هاي ناب اسلامي انقلاب را آغاز کرد و به پيروزي رساند
 
تاج زاد در ادامه به پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي اشاره داشت گفت: حضور در راهپيمايى ۲۲بهمن آنهم در چهلمين سالگرد پيروزى انقلاب اسلامى، تجديد بيعت با آرمان‌هاى امام(ره) و مقام معظم رهبري واصول و اهداف انقلاب اسلامي است. ملت ايران با گذشت ۴۰سال از پيروزى انقلاب اسلامى بدون ترس و توجه به توطئه‌هاى دشمنان خارجى نشان مى‌دهند كه از آرمان‌هاى انقلاب و اسلام كوتاه نخواهند آمد.

خطيب جمعه لردگان بيان داشت: حضور مردم در راهپيمايى‌ها يكى از عوامل مهم بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب است. دشمنان، همراهى و اعتقاد مردم به نظام و انقلاب را در اين مناسبت‌ها ارزيابى مى‌كنند، لذا مردم بايد براى حفظ امنيت و استقلال كشور، حضور هرچه با شكوه‌تر در راهپيمايى ۲۲ بهمن داشته باشند. حضور مردم در راهپيمايى ۲۲ بهمن امسال نشان از اقتدار ملت است، مردم با حضور باشكوه خود به سران استكبار مى‌گويند كه هيچ گزينه‌اى اعم از تهديد نظامى و تحريم اقتصادى برايشان ترس‌آور نيست.
 
وي افزود: در حال حاضر دشمنان با انواع تهديدها و تحريم‌ها و فشارهاى مضاعفى كه وارد مى‌كنند، قصد نااميد كردن مردم از انقلاب را دارند و حضور دشمن شكن آن‌ها نشان از تأثير ناپذيرى مردم از تبليغات منفى و مسموم دشمن دارد.
 
حجت الاسلام تاج زاد امام جمعه لردگان گفت: در بحث کمک رساني به مستعضعفين و محرومان و خدمات بهداشتي دستاوردهاي انقلاب بي نظير بود در تمام زمينه ها ما رشد چندين درصدي را داشتيم اصلا با رژيم گذشته قابل مقايسه نيست .همين ايستادگي هاي مردم در برابر دشمن در تمام عرصه ها خود از دستاوردهاي انقلاب است.

ايشان در پايان خواسته مردم شهر لردگان را بيان کرد و گفت : اهالي اطراف غسالخانه از ايجاد سرو صداها ناراحتند و از شهرداري مي خواهند که فکري کنند و انتقال دهند اين کار را به خارج از شهر که خواسته به حقي است اميدواريم شهرداري هر چه زودتر فکري براي انتقال ان انجام دهد.

انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس