آخرین اخبار
کد مطلب: 125766
صبح امروز در چهارمين روز از گراميداشت هفته ناجا:
مراسم صبحگاه مشترک نيروهاي نظامي و انتظامي در شهرستان لردگان برگزار شد+ تصاوير
تاریخ انتشار : 1397/07/16 13:04:59
نمایش : 857
بمناسبت گراميداشت هفته نيروي انتظامي، مراسم صبحگاه مشترک نيروهاي نظامي و انتظامي با حضور خانواده معظم شهدا، مردم ولايت مدار، امام جمعه، فرماندار و مسئولين دولتي در ستاد فرماندهي انتظامي شهرستان لردگان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ حجت الاسلام سيد مهدي تاج زاد امام لردگان در مراسم صبحگاه مشترک نيروهاي نظامي و انتظامي در ستاد فرماندهي انتظامي شهرستان لردگان، ضمن تبريک هفته نيروي انتظامي گفت: با وجود توطئه هاي فراوان دشمنان اسلام و انقلاب، جمهوري اسلامي ايران امن ترين کشور منطقه است و در اين راه مديون تلاش هاي شبانه روزي نيروهاي مسلح و پليس در مرزها و داخل شهرها هستيم.

وي بيان کرد: امنيت داخلي در سايه تلاش هاي بي دريغ عوامل انتظامي و مرزباني محقق شده است و مردم بايد قدردان زحمت هاي اين تلاشگران باشند.

امام جمعه لردگان گفت: نيروي انتظامي به عنوان حافظ امنيت، آسايش و آرامش مردم و نشانه اقتدار، نظم و انضباط در جامعه است.

تاج زاد افزود:هر کدام از شهدا  نماد يک دنيا فداکاري است و اگر پرچم جمهوري اسلامي در کشور بر افراشته شده از برکت خون شهداست و بالاترين نعمت امنيت است .

 سرهنگ سيروس ميرزائي فرماندهي انتظامي شهرستان لردگان نيز در پايان اين مراسم به اقدامات يک ساله  نيروي انتظامي شهرستان اشاره کرد و  گفت: هفته نيروي انتظامي با شعار «پليس مقتدر، امين مردم» از جمعه 13مهرماه آغاز شده و تا پنجشنبه 19مهرماه ادامه خواهد داشت.

روزشمار هفته ناجاوي افزود: هنر پليس عدم استفاده از قدرت است رافت و مهرورزي و رعايت حقوق شهروندي، امانت داري و رعايت مسائل اخلاقي از جمله برنامه هاي نيروي انتظامي است.
 


انتهاي پيام /

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس